Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Parkı Revize Uzun Devreli Gelişme Planı Yapımı 1.İlgi Grupları Toplantısı Yapıldı...

Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Parkı Müdürlüğünün günümüzdeki değişen ve gelişen ihtiyaçlarını gerek hukuki, gerek bilimsel, gerekse sosyal açıdan karşılayacak olan Revize Uzun Devreli Gelişme Planı Yapımı 1.İlgi Grupları Toplantısı Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Parkı Eskidoğanbey Köyü Ziyaretçi Tanıtım Merkezi Toplantı Salonunda yapıldı.

Toplantıya; Aydın Vali Yardımcısı Ömer Faruk Günay, Kuşadası Belediye Başkan Yrd. Ayşe Şerifoğlu, Kuşadası İlçe Jandarma Komutanlığını temsilen A.İlker Seyhan, Didim İlçe Jandarma Komutanı Gürkan Kabakçı, Orman ve Su İşleri Baklığı 4.Bölge Müdürü Kerim Gençoğlu ile ilgili kurum ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve yöre halkı katıldı.

Toplantıda ilgili kurum ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile yöre halkının talepleri ve görüşleri dinlendi. Toplantıda yeni yapılacak Revize Uzun Devreli Gelişme Planı’nda yer alması istenen talepler ve arazi çalışmalarından elde edilen veriler madde madde ele alınarak müzakere edildi.

Toplantı, Dilek Yarımadası B.Menderes Deltası Milli Parkı Uzun Devreli Gelişim Planı revizyon çalışmalarının aynı hızla devam ettirilerek belirlenen takvim içerisinde sonuçlandırılması kararı ile tamamlandı.

Dilek Yarımadası

HAVA DURUMU

Dilek, Öneri Ve Şikayetler için

BİZE ULAŞIN

Açılış ve Kapanış :

Hafta İçi Giriş: 08 : 00 - 17 : 00 Pazar Günü Giriş: 07 : 00 - 16 : 00 Çıkış: 18 : 30