MİLLİ PARKIMIZA GELEN ZİYARETÇİLERİMİZE UYARILAR...

Milli Parkımıza ziyaretçilerimizin yoğun talebi başlamıştır. Ziyaretçilerimizin Milli Parkımıza gelirken aşağıda belirtilen uyarıları dikkate almalarını rica ediyoruz.
1- Milli Parkımıza  ziyaretçi girişi ve kapanış saatleri; Giriş: 08:00 - 16:00 çıkış : 19:00 saatleri arasındadır,
2- Milli Parkımızda ateşli piknik yapılamamaktadır. Her türlü ateş (Tüp,Mangal,Semaver, Nargile, Jel yakıt vd... ) yakmak yasak olup cezai işlem gerektirir,
3- Milli Parkımızın tespit edilen araç kapasitesi günlük 2100 araçtır.Bu kapasitenin üstünde Milli Parka araç alınmayacaktır. Ana ulaşım yoluna uzun süreli park yapmak yasaktır.Jandarma trafik ekipleri tarafından ceza ve araç çekilmesi işlemi uygulanacaktır.Bu sebepten dolayı toplu taşıma araçlarını tercih etmenizi rica ediyoruz.
4- Milli Parkımızda güvenliğiniz için lütfen yapılan anonsları dikkate alınız.
5- Milli Parkımızda kullanıma açık koylarda İşletmecinin tek taraflı olarak sözleşmeden çekilmesinden dolayı restoran,büfe ve cankurtaran hizmetleri bu sezon verilemiyecektir.Ziyaretçilerimizin bu konuda tedbirli olmalarını rica ediyoruz.
6-Girişteki dijital panomuzdaki bilgilendirmelere ve Milli Park içerisinde bulunan uyarıcı, bilgilendirici levhalara dikkat etmenizi rica ediyoruz.
7- Milli Parkımızda kamp yapmak yasaktır.
8- Milli Parkta yaşıyacağınız sorunları alanda Milli Park logolu kıyafet giyen personelimize iletebilirsiniz.Hızlı bir şekilde talebiniz bize ulaşacaktır.
Milli Park tüm halkımıza ait Milli Bir Değerdir.O yüzden ona hak ettiği kıymeti verelim ve onu koruyalım.
Bu uyarıları mümkün olduğunca paylaşırsanız ,Milli Parkımız için önemli bir katkı sağlamış olursunuz.Teşekkür Ederiz...

Dilek Yarımadası

HAVA DURUMU

Dilek, Öneri Ve Şikayetler için

BİZE ULAŞIN

Açılış ve Kapanış :

Giriş: 08:00-16:30 Çıkış:18:30